Genel Temmuz / Kampanya 7

Oriflame Temmuz Kataloğu 2018

Yılın Kampanya 7’si olan Oriflame Temmuz kataloğu 2018 oriflame.gen.tr’de yayında olacak. 1-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında alışveriş yapılabilecek bu ana kataloğun yanısıra yine Temmuz ayının Outlet ve Altın Fırsatlar broşürlerini de sitemizde bulabileceksiniz. Yılın diğer tüm kataloglarına da sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Oriflame Temmuz Kataloğu 2018’de Neler Var?

Katalog “Yaz seni çağırıyor!” sloganıyla oluşturulmuş. Güneşin yıpratıcı etkilerine karşı ürünlere ağırlık verilmiş. Güneşin altında bile ipeksi ve yumuşacık saçlar vaad eden şampuanlar hemen kataloğun ilk sayfalarında yer edinmiş.  Sonrasında yine yaz döneminin olmazsa olmazlarından parfümler karşımıza çıkıyor. Full Moon Oriflame Temmuz kataloğu 2018’in en gözde parfümü olacağa benziyor. Çünkü normalde 42 TL’ye satılan 100 ml parfüm bu sayıda yalnızca 22,90 TL! Full Moon severler stoklar tükenmeden evde biraz stok yapsa iyi olur 🙂

Deniz sezonunu açmaya hazırlanıyorsanız Güneş kremleri için Oriflame temmuz kataloğunu beklemelisiniz. 25 – 30 ve 50 faktörlü çocuklara ve yetişkinlere özel, krem ya da sprey formunda bol çeşitli güneş kremleri bu katalogta %45 indirimle çok uygun fiyatlara beğenimize sunulmuş. Güneş kremi alışverişinizden piyasa fiyatlarına göre ciddi anlamda kar edebilirsiniz.

Temmmuz 2018 Oriflame Kataloğu Kampanyaları

Temmuz ayında güzel de bir süpriz bekliyor. Geniş yelpazede yerli elektronik ürünlerin üretimiyle Türkiye’nin gururu olan Vestel ile Oriflame arasında güzel bir işbirliği yapılmış. Bu katalogtan alışveriş yaptıkça Vestel’den indirim kazanıyorsunuz. Biraz daha açıklayacak olursak, Oriflame Temmuz Kataloğu 2018’in 2 ve 29. sayfalarıarasından 30 TL’lik alışveriş yaptığınızda vestel.com.tr’de seçili ürünlerde %20’lik indirimli alışveriş yapma hakkına sahip oluyorsunuz. Üstelik bu %20’lik indirim, Oriflame kataloğundan yapacağınız her 30 TL’lik alışveriş için geçerli. Yani Oriflame’den daha çok alışveriş yapın, Vestel’den daha çok indirim kazanın.

Oriflame Temmuz Kataloğu 2018 Online Video Katalog

Oriflame Temmuz Kataloğu 2018’i üstteki videodan online olarak inceleyebilirsiniz.

Geçen Yılki Katalog Nasıldı?

Hemen altta ise geçen yıl yayınlanan kataloğu inceleyebilirsiniz.

Keyifli alışverişler.