Altın Fırsatlar Eylül / Kampanya 9 Genel

Oriflame OUTLET Kataloğu – Altın Fırsatlar (Yeni)

Yepyeni bir Altın Fırsatlar kataloğuna hoşgeldiniz. Oriflame Outlet kataloğu 2017 yılı boyunca yüksek indirimler vaad ediyor. Oriflame’in ana kataloğu bildiğiniz gibi zaten yeterince indirimlerle dolu olsa da bu outlet kataloğu birbaşka. Genel olarak %60-80 bandında seyreden indirimler, yeri geldiğinde %90’a kadar çıkabiliyor. Bu özelliğiyle Oriflame Altın Fırsatlar kataloğu olarak bilinmeyi hak ediyor.

Oriflame Outlet Kataloğunda Neler Var?

Katalog yine her zaman olduğu gibi Oriflame’in geniş yelpazedeki ürünlerini içeriyor. Bildiğiniz gibi stoğu azalmış ürünleri kataloglara koyup pazarlamasını yapamazsınız. İşte bu yüzden stoğu azalan ya da mevsim değişimine denk gelen ürünler Outlet kataloğu altında satışa çıkarılır. Fiyatları da o kadar caziptir ki firmanın biran önce bu ürünleri elden çıkarmak istediğini anlarsınız. Bu firmaya depolarında yer açmak, ortalığı toparlamak için gerekli bir eylemdir. Tabi bu durumdan en karlı çıkan Oriflame Outlet kataloğunu online inceleyen ve favori ürünlerini neredeyse maliyetinin altına satın alma şansını elde etmiş siz değerli Oriflame müşterileri oluyorsunuz.

Oriflame Altın Fırsatlar Broşürü 2017 yılı boyunca her ay yayımlanmaya devam edecek. Kataloğu bu bölümden en güncel şekliyle online olarak iceleyebileceksiniz. Fakat yazının başında da belirttiğimiz gibi bu ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu unutmayın. Outlet kataloğu fırsatlarını kaçırmadan siparişinizi zamanında verebilmek için bu sayfayı sıkı takip altında tutmanız gerekiyor.

1-31 EKİM 2017 ALTIN FIRSATLAR KATALOĞU: