yeni

en güncel oriflame katalogları
Oriflame Mayıs Kataloğu 2017

Oriflame Mayıs Kataloğu 2017

Spread the love

Spread the loveAnneler Günü’ne özel fırsatlarıyla dopdolu gelen Oriflame Mayıs kataloğu 2017 sayfasına hoşgeldiniz. Sevdiği adamın gözünde bir kadın, çocukları tarafından anne diye sesleniliyor… Ama annesinin gözünde o halen bir çocuk 🙂 Bu güzel döngü gerçekten yüzyıllar boyu böyle geldi ve hep böyle devam edecek. Ve şu sıralar eminim ki annenizi mutlu edecek hediye alternatifleri […]

Kataloğu Görüntüle >>
Spread the love


Anneler Günü’ne özel fırsatlarıyla dopdolu gelen Oriflame Mayıs kataloğu 2017 sayfasına hoşgeldiniz. Sevdiği adamın gözünde bir kadın, çocukları tarafından anne diye sesleniliyor… Ama annesinin gözünde o halen bir çocuk 🙂 Bu güzel döngü gerçekten yüzyıllar boyu böyle geldi ve hep böyle devam edecek. Ve şu sıralar eminim ki annenizi mutlu edecek hediye alternatifleri kafanızın bir köşesini meşgul ediyordur. Oriflame’in 2017 Mayıs ayına özel anneler günü hediyelerini içeren kataloğu bu doğrultuda işinize fazlasıyla yarayacaktır.

Cilt bakımından trend makyaj ürünlerine, kişisel bakım ürünlerinden fark yaratan parfümlere, aksesuar ve takılardan saç bakımına, gıda desteklerinden bebek ürünlerine oldukça geniş içerikli ürünler sunan Oriflame, tüm ailenin bakım ihtiyacını karşılayan dev bir firma. Her eve giren, sürekli el altında dolaşan ürünleri artık aileden biri haline gelmiş durumda 🙂 .

Doğrudan satış stratejisini birçok ülkede ilk defa uygulayan şirket olan Oriflame, ülkemizde de 1000’den fazla ürünle geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Avon Mayıs kataloğu 2017’de göreceğiniz üzere güvenilir ürünleriyle müşterilerinin beğenisini kazanan marka, beğeni toplayan ürünlerini kullananlara satış ortaklığı da teklif ediyor. Bağımsız satış temsilciliği ile ürün satışı yapan ve oldukça tatminkar düzeylerde kazanç sağlayan Oriflame müşterileri, böylece kendi işini yapılandırma sürecine hızlı bir giriş yapıyorlar. Türkiye’de birçok aile Oriflame ile ailenin farklı kademelerinde organik bir bağlantı halinde. Kimi anneler (hatta babalar) Danışmanlık vasıflarıyla Oriflame ürünlerini satın alarak aile bütçesine katkı yaparken, ailenin küçük kızları (veya erkekleri) de kimi zaman aynı yolu takip etseler de çoğunlukla ürünleri alan kullanan tarafta yer alıyorlar. Sonuçta bir şekilde Oriflame, ülke insanımızın hayatına girmiş bulunuyor. Hemen Oriflame Mayıs kataloğu 2017’yi online inceleyin ve gerek bir danışman olarak, gerekse de bir Oriflame müşterisi olarak katalog fırsatlarından yararlanmak için acele edin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?