yeni

en güncel oriflame katalogları
Oriflame Mart Kataloğu 2018

Oriflame Mart Kataloğu 2018

Yeni ürünleriyle göz dolduran Oriflame Mart kataloğu 2018 içeriğini inceleyebilmeniz için oluşturduğumuz bölümdesiniz. Elbette Oriflame Mart kataloğu, içerisinde kadınlar gününü barındırdığı için önemli. Çünkü artık biliyorsunuz ki özel günler Oriflame’de başka kutlanır. Yine bu doğrultuda harika oriflame kampanyaları bu katalogta da sizlerle olacak. Doğanın uyanışını teninize taşıyan yepyeni bir Oriflame parfümü bu katalogta yer alıyor. […]

Yeni ürünleriyle göz dolduran Oriflame Mart kataloğu 2018 içeriğini inceleyebilmeniz için oluşturduğumuz bölümdesiniz. Elbette Oriflame Mart kataloğu, içerisinde kadınlar gününü barındırdığı için önemli. Çünkü artık biliyorsunuz ki özel günler Oriflame’de başka kutlanır. Yine bu doğrultuda harika oriflame kampanyaları bu katalogta da sizlerle olacak.

Doğanın uyanışını teninize taşıyan yepyeni bir Oriflame parfümü bu katalogta yer alıyor. Yen, Live in Colour parfümü özel tanıtım teklifiyle 105 TL yerine yalnızca 54,90 TL’ye Oriflame Mart kataloğu 2018’den satın alınabilir. Ayrıca 8 Mart kadınlar Günü’ne özel teklifle, bu yeni parfümü alana Open & Awake maskara %75 indirimle yalnızca 9,90 TL ye geliyor.

Diğer tüm fırsatlar için hemen Oriflame 2018 Mart kataloğunu incelemeye başlayalım:

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?