yeni

en güncel oriflame katalogları
Oriflame Mart Kataloğu 2019

Oriflame Mart Kataloğu 2019

Oriflame Mart kataloğu 2019’u online inceleyebileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Yeni ürünleriyle göz dolduran Oriflame Mart kataloğu 2019 içeriğini inceleyebilmeniz için oluşturduğumuz bölümdesiniz. Elbette Oriflame Mart kataloğu, içerisinde kadınlar gününü barındırdığı için önemli. Çünkü artık biliyorsunuz ki özel günler Oriflame’de başka kutlanır. Yine bu doğrultuda harika oriflame kampanyaları bu katalogta da sizlerle olacak.

Doğanın uyanışını teninize taşıyan yepyeni bir Oriflame parfümü bu katalogta yer alıyor. Yen, Live in Colour parfümü özel tanıtım teklifiyle 105 TL yerine yalnızca 54,90 TL’ye Oriflame Mart kataloğu 2019’dan satın alınabilir. Ayrıca 8 Mart kadınlar Günü’ne özel teklifle, bu yeni parfümü alana Open & Awake maskara %75 indirimle yalnızca 9,90 TL ye geliyor.

Elbette Oriflame Mart kataloğu 2019, içerisinde kadınlar gününü barındırdığı için önemli. Çünkü artık biliyorsunuz ki özel günler Oriflame’de başka kutlanır. Ayrıca bunun üzerine bir de Oriflame’in kuruluş yıldönümü olduğunu düşünürsek tadından yenmeyen bir online katalog bizi bekliyor demektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?