yeni

en güncel oriflame katalogları
Oriflame Kasım Kataloğu 2017

Oriflame Kasım Kataloğu 2017

Spread the love

Spread the loveOriflame Kasım kataloğu 2017’den herkese merhaba 🙂 1-30 Kasım 2017 tarihleri arasını kapsayacak Oriflame’in merakla beklenen 11. kampanyasını bu bölümde yüksek kalitede inceleyebileceksiniz. Her Kadına Bir Oriflame Farklı ihtiyaçlara yönelik her yaştan kadın için güzellik ve bakım çözümleri sunan Ofilame, 60’ın üzerinde ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük; güzellik, kişisel bakım ve kozmetik […]

Kataloğu Görüntüle >>
Spread the love

Oriflame Kasım kataloğu 2017’den herkese merhaba 🙂 1-30 Kasım 2017 tarihleri arasını kapsayacak Oriflame’in merakla beklenen 11. kampanyasını bu bölümde yüksek kalitede inceleyebileceksiniz.

Her Kadına Bir Oriflame

Farklı ihtiyaçlara yönelik her yaştan kadın için güzellik ve bakım çözümleri sunan Ofilame, 60’ın üzerinde ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük; güzellik, kişisel bakım ve kozmetik üreticilerinden biridir. Yıllık 1,5 milyar Euro seviyesinde cirosu olan firmanın temel pazarlama stratejisi; bağımsız satış temsilciliği şeklinde adlandırılan ve müşterilerin doğrudan satış sürecine dahil olduğu, yüksek kar marjlı bir sistemdir. Ülkemizin en fazla tercih edilen kozmetik markalarından biri olan ve giderek daha da büyüyerek kısa süre zarfında sektörün lideri olmayı hedefleyen Oriflame, ürünleri ile markanın tutkunu olan kadınların kazanç sağlamasına da olanak tanıyor.

Oriflame Kasım Kataloğu 2017’deki Ürünler Nasıl Üretiliyor?

Üretim stratejinin temeline doğal içerikli hammadde kullanımını yerleştiren Oriflame, insan sağlığına zarar veren yapay kimyasalları üretim bandına sokmamakta ve herkese mümkün olan en doğal ürünleri sunmakta. Oriflame Kasım Kataloğu 2017’deki ürünleri bu gözle incelemelisiniz. Kocaman bir aile olan Oriflame, satış temsilcileriyle birlikte hareket etmekte ve karına ortak ettiği temsilcileri bir çalışan olarak değil bir aile bireyi olarak görüyor. Dünyanın dört bir yanında yer alan ve sayısı 3,5 milyondan fazla olan bağımsız satış temsilcisi ile dev bir organizasyon olan firma, herkese yüksek karlı ve rahat çalışma koşullarına sahip olan benzersiz bir iş vaat ediyor. Oriflame ailesine katılarak bu geniş ağın sunduğu avantajlardan yararlanabilir, doğal ürünlerle hayatınıza güzellik ve sağlık katabilir, tüm bunları yaparken de kendi işinizi kurabilirsiniz. Eğer henüz tanışmadıysanız, ilk fırsatta Oriflame kasım kataloğu 20172yi online inceleyin ve kendinizi Oriflame’in rekli dünyasının içinde bulun.

ORİFLAME KASIM 2017 ONLİNE KATALOG:

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Sadece kataloğunuzu incelemek için üyelik istiyorum…yani ücretsiz katalog için…satıcılık yapmak istemiyorum…saygılarımla.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?