Ekim / Kampanya 10 Genel

Hoşgeldiniz Programı Fırsatları

Oriflame’e yeni katıldıysanız Hoşgeldiniz Programıyla hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Daha ilk günden kazanmaya başlamak kulağa hoş geliyor değil mi?

Oriflame’de Ne Güzel Hayat!

Hayallerin gerçek olduğu, mutluluğun paylaştıkça çoğaldığı, ilk günden kazanmaya başladığınız harika bir yer Oriflame..! Size “Hoşgeldin” diyor ve ilk büyük fırsatlarınızla tanıştırıyoruz:

Fırsat 1:

Ekim Ayında kayıt olup, 100 BP sipariş verin. Kasım kataloğundaki BP’li siparişinizle, 80 TL değerindeki Oriflame Güzellik Seti’ni sadece 11.99 TL’ye alın. Böylece daha ilk fırsattan 68 TL kara geçin.

Fırsat 2:

İlk adımı gerçekleştirdikten sonra, Oriflame 2017 Kasım kataloğunda 100 BP sipariş verin… Aralık kataloğundan vereceğiniz herhangi BP’li bir siparişle 100 TL değerindeki Love Potion EdP’yi sadece 12 TL’ye alın. Böylelikle fırsat 2’den de 88 TL kara geçmiş olacaksınız.

Fırsat 3:

Oriflame hoşgeldiniz programında kazanç oranı artarak devam ediyor. 2. adımı da gerçekleştirdikten sonra, Oriflame Aralık kataloğu 2017’den 100 BP sipariş verin.. Sonrasında yeni yılın ilk kataloğu Oriflame Ocak kataloğu 2018’den herhengi bir BP’li siparişinizle 115 TL değerindeki Flamboyant EdT’yi sadece 12 TL’ye alın. Buradan da tam 103 TL kazanç sağlamış oluyorsunuz.

Buna ek olarak; Oriflame üyeliğinizi takiben 3 ay boyunca ayda 100 BP’lik sipariş verdiğinizde 156 TL‘lik bir satış kazancı sağlıyorsunuz. Bunu da eklediğimiz zaman;

Totalde tam 415 TL kazancı yalnızca Hoşgeldiniz programıyla kazanıyorsunuz. Tabi bir de buna, Hoşgeldiniz Programı kapsamında satın aldığınız ürünleri, katalog fiyatlarından sattığınızda, elde edeceğiniz kazancı da eklediğimizde, yeni bir üye için ortaya gerçekten iyi bir rakam çıkıyor.