Oriflame, güzellik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren dünyaca ünlü bir kozmetik firmasıdır. 1967 yılında İsveç’te kurulan Oriflame sürekli gücüne güç katarak şuan dünyada 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Bağımsız satış danışmanları, firmanın sundu geniş içerikli ürünlerle yüksek kazanç sağlama imkanını değerlendirme imkanı buluyor.

3,5 milyondan fazla satış danışmanı ile dünya genelinde faaliyetlerini sürdüren markanın ürünlerinin kalitesi defalarca ortaya konmuştur. Titiz bir üretim sürecine sahip olan ve ürünlerinin tamamını kapsamlı testlere tabii tutan Oriflame, dünya kadınlarına en iyi ve en güvenilir ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Birçok bilim adamı ile eşzamanlı olarak sürdürdüğü araştırmaları ile yeni ürün fikirleri geliştiren marka, pek çok kadının vazgeçilmezi olan kozmetik ürünleri sunmaktadır. İnsanlara olduğu kadar doğaya da saygılı olan markanın tüm ürünleri insan sağlığı ile dost, çevre ile kardeştir. 1000’nin üzerinde ürüne sahip olan marka satış temsilcilerine çok çeşitli ürünlerden satış kazancı elde etme imkanı sağlamaktadır. Kadınlara kendi işini geliştirme şansı tanıdığı satış danışmanlığı sistemi ile ülkemizde önemli bir gelir kapısı olarak da görülen Oriflame, güvenilirliği ve kalitesiyle tercih sebebi haline gelen ürünlerini kullanan ve memnun kalan kadınları karına da ortak etmektedir.

Ürünlerini tanıtmak için doğrudan müşterilerini kullanabilecek kadar kalitesine güvenen Oriflame, hayallerinin işini kurmak isteyen herkese kapılarını ardına kadar açmaktadır. Oriflame markasının dünya çapındaki güvenilirliği, bağımsız satış danışmanlarının markanın ürünlerini çok kolay bir biçimde satmasına olanak tanımaktadır. Satış danışmanları müşterilere ürünlerin kalitesini ve güvenilirliğini anlatmak için uğraş vermemekte ve yalnızca Oriflame ismini söyleyerek tüm bu güvenin oluşmasını sağlamaktadır. Ülkemizdeki faaliyetlerine ara vermeden devam eden Ofiflame, kozmetik ve güzellik sektörünün lideri olma yolunda emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.