Ekim / Kampanya 10 Genel

Oriflame Elmas Kataloğu

Oriflame katalogları her ay yayımlanır ve içerisinde belirli oranlarda indirimli ürünler yer alır.  İşte bu ana kataloglardan yapılacak 75 BP ve üzeri bir alışveriş sonrası, Oriflame Elmas Kataloğu’ndan ürün sipariş etmeye hak kazanırsınız ve böylelikle indirimin çıtasını baya bir yükseltmiş olursunuz.

Oriflame Ekim 2017 Elmas Kataloğunda Neler Var?

Oriflame indirimleri, alışveriş yaptıkça katlamalı olarak artar. Bunun en tepe noktası da Elmas kataloğudur. Kataloğun daha ilk sayfalarında %90’lara varan indirimler insanı o kadar etkiler ki, biran önce yararlanmak için hemen 75 BP’lik sipariş veresi gelir. Ekim 2017 Elmas kataloğunun daha ilk sayfasında %84 indirim oranıyla 12,90 TL yerine yalnızca 2 TL’ye sahip olabileceğiniz Dudak Balmı göze çarpıyor. Malumunuz artık havalar soğurken dudak balmına daha fazla ihtiyacınız olacak. Bedavaya yakın fiyatıyla bu dudak balmını sakın ıskalamayın.

Hemen bir sonraki adımda ise %61’lik indirim oranıyla Banyo Lifi yer alıyor. Sabun veya duş jelinizi ekstradan birkaç kat fazla köpürtebileceğiniz bu lif oldukça kullanışlı. Her evde bulunması gereken ürünlerden.

Hemen bir sonraki adımda da Oriflame’in meşhur erkek parfümü Architect yer alıyor. %67 indirim oranıyla kendisini sevenleri Ekim’de oldukça mutlu edecek.

ORİFLAME ELMAS KATALOĞU / EKİM 2017 / ONLİNE KATALOG: