Showing 14 Result(s)
Genel

Oriflame Şubat Kataloğu 2019

Oriflame Şubat kataloğu 2019’u online inceleyebileceğiniz sayfaya hoşgeldiniz. Harika Oriflame ürünleri Şubat ayı kataloğunda ne şekillerde sunulmuş acaba? Şubat ayı malumunuz Sevgililer günü dolayısıyla alışverişlerin yoğunlaştığı bir ay. Haliyle Oriflame de bu aya özel ürünler ve kampanyalarla kataloğunu doldurmuş durumda. Elbette bu ayın yıldızları, hediye olarak de en çok tercih edilen kozmetik gruplarından parfümler. Ayrıca …

Genel Kasım / Kampanya 11

Oriflame Kasım Kataloğu 2018

Oriflame Kasım kataloğu 2018’den herkese merhaba 🙂 1-30 Kasım 2018 tarihleri arasını kapsayacak Oriflame’in merakla beklenen 11. kampanyası, tüm hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra bu bölümde yüksek kalitede incelenebilecek.

Her Kadına Bir Oriflame

Farklı ihtiyaçlara yönelik her yaştan kadın için güzellik ve bakım çözümleri sunan Ofilame, 60’ın üzerinde ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük; güzellik, kişisel bakım ve kozmetik üreticilerinden biridir. Yıllık 1,5 milyar Euro seviyesinde cirosu olan firmanın temel pazarlama stratejisi; bağımsız satış temsilciliği şeklinde adlandırılan ve müşterilerin doğrudan satış sürecine dahil olduğu, yüksek kar marjlı bir sistemdir. Ülkemizin en fazla tercih edilen kozmetik markalarından biri olan ve giderek daha da büyüyerek kısa süre zarfında sektörün lideri olmayı hedefleyen Oriflame, ürünleri ile markanın tutkunu olan kadınların kazanç sağlamasına da olanak tanıyor.