Showing 4 Result(s)
Ekim / Kampanya 10 Genel

Oriflame Elmas Kataloğu

Oriflame katalogları her ay yayımlanır ve içerisinde belirli oranlarda indirimli ürünler yer alır.  İşte bu ana kataloglardan yapılacak 75 BP ve üzeri bir alışveriş sonrası, Oriflame Elmas Kataloğu’ndan ürün sipariş etmeye hak kazanırsınız ve böylelikle indirimin çıtasını baya bir yükseltmiş olursunuz.

Oriflame Ekim 2017 Elmas Kataloğunda Neler Var?

Oriflame indirimleri, alışveriş yaptıkça katlamalı olarak artar. Bunun en tepe noktası da Elmas kataloğudur. Kataloğun daha ilk sayfalarında %90’lara varan indirimler insanı o kadar etkiler ki, biran önce yararlanmak için hemen 75 BP’lik sipariş veresi gelir. Ekim 2017 Elmas kataloğunun daha ilk sayfasında %84 indirim oranıyla 12,90 TL yerine yalnızca 2 TL’ye sahip olabileceğiniz Dudak Balmı göze çarpıyor. Malumunuz artık havalar soğurken dudak balmına daha fazla ihtiyacınız olacak. Bedavaya yakın fiyatıyla bu dudak balmını sakın ıskalamayın.

Hemen bir sonraki adımda ise %61’lik indirim oranıyla Banyo Lifi yer alıyor. Sabun veya duş jelinizi ekstradan birkaç kat fazla köpürtebileceğiniz bu lif oldukça kullanışlı. Her evde bulunması gereken ürünlerden.

Hemen bir sonraki adımda da Oriflame’in meşhur erkek parfümü Architect yer alıyor. %67 indirim oranıyla kendisini sevenleri Ekim’de oldukça mutlu edecek.

ORİFLAME ELMAS KATALOĞU / EKİM 2017 / ONLİNE KATALOG:

Ekim / Kampanya 10 Genel

Hoşgeldiniz Programı Fırsatları

Oriflame, yeni katılanlara sadece “Hoşgeldin” demekle kalmıyor, daha ilk günden harika paralar kazanma imkanı sağlıyor. Yeni başlayanlar, bu program kapsamında aşama aşama kazançlarını artırıyor ve Oriflame dünyasına harika bir başlangıç yapıyor. Bakalım bu ay katılacak olanlar ne kadar kazanacak, birlikte hesaplayalım.

Ekim / Kampanya 10 Genel

Oriflame Ekim Kataloğu 2018

Oriflame Ekim kataloğu 2018’e dair tüm detayları bulabileceğiniz sayfamıza hoşgeldiniz. Ekim 2018’e dair kampanyaların yer aldığı ekim kataloğu bu bölümde yer alacak. Kataloğun tüm sayfalarında kolaylıkla gezinebilmeniz için gerekli hazırlıkları yapıyoruz. Tek ihtyacınız olan şey Oriflame Ekim kataloğu 2018’in keyfini çıkarmak olacak…

Oriflame Hakkında

Oriflame, dünya üzerinde on binlerce kadına kendi işini kurabilme imkanı sağlayan büyük bir oluşum. Sadece bir ek gelir imkanı olmaktan çıkıp, direkt olarak ana iş olarak yapılan Oriflame Danışmanlığı ile hayatlarını idame ettiren çok sayıda Danışmana sahip. Bunun yanısıra, yüksek kaliteli ve çoğunlukla doğal yapıdaki ürünleriyle, bu ürünlerini kullananlar için de bir ayrıcalıklı bir marka olan Oriflame’in ürünlerini satmak, danışmanları için gayet kolay bir iş. Bu harika ürünlerini Oriflame Ekim kataloğu 2018’de olduğu gibi her ay özel kampanyalarla müşterilerinin beğenisini sunan firmanın fiyat politikası, kendisini yakından takip eden kullanıcıları için oldukça uygun seviyede.

Oriflame Ekim Kataloğu 2018’de Avantajlı Alışveriş Nasıl Yapılır?

Oriflame ürünlerini uygun fiyatlardan satın alabilmek için her ay yayınlanan katalogları yakından takip etmeniz gerekiyor. Bu kataloglarda firmanın birbirinden eşsiz ürünlerinde dönemsel olarak indirimler, kampanyalar düzenleniyor. Bu ayın ve sonraki ayın oriflame kataloğunu güzelce incelediğinizde, favori ürününüzü çok makul fiyatlardan alma şansına sahip oluyorsunuz. Hatta düzenli olarak kullandığınız bir parfümü veya cilt bakım ürününüz kampanyaya girdiği anda çok sayıda satın alarak, tüm yıl boyunca ihtiyacınız olan miktardaki vazgeçilmez kozmetik ürününü belki de yarı fiyatına sahip olabilirsiniz. İşte avantajlı alışveriş budur..! Oriflame Ekim Kataloğu 2018’i de o gözle incelemenizi tavsiye ederiz.

Üstte geçen yılın ekim kataloğu bulunuyor. Oriflame Ekim Kataloğu 2018 sayısı için takibimizde kalın. Hemen küçük bir ekleme yapalım; Ekim ayının altın fırsatlar kataloğunu da sitemizden inceleyebileceksiniz.