yeni

en güncel oriflame katalogları
Oriflame Aralık Kataloğu 2018

Oriflame Aralık Kataloğu 2018

Oriflame Aralık kataloğu 2017’nin online katalog sayfasına hoşgeldiniz. Bu katalogla birlikte 2017 yılını noktalıyoruz. 2018 yılı için yepyeni hediyelerin yer aldığı bu kataloğu hemen online inceleyelim.

Yılın son oriflame kataloğuyla beraberiz. 12. ve son kampanya; Oriflame Aralık kataloğu 2018 eksiklerin tamamlanması sonrası sitemizde yayında olacak. Aslında buna bir yeni yıl kataloğu demek de mümkün. Yılbaşı (2019) özel hediyeleri ile dolu bir Oriflame kataloğu sayısı.

Oriflame Araık Kataloğu 2018 İçindekiler

Sayfa 6-41 arası:

“Kalpten bir hediye, iyi gelir herkese.” Yılbaşına özel hediyelerin yer aldığı bölüm. Bu bölümde herkes için bi hediye bulabileceğiniz gibi, fiyatları da yüzünüzü güldürecek.

Sayfa 42-47 arası:

#Aksesuarlar / Giyilebilir ürünlerden takılara, çantalara ve hatta mutlu değişimlerinizi kaydedeceğiniz 2018 ajandası! 2018 ajandanızda hayalleriniz, başardıklarınız, öğrendikleriniz, değiştirdiğiniz, ilham aldığınız her şey için kalemi elinize alın ve güzel bir gelecek yazın. Bu ajandayla aynı zamanda Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bağış yapmış oluyorsunuz. Elde edilen gelir TEGV’na aktarılıyor.

Sayfa 48-73 arası:

#Makyaj / Oriflame’in uzman olduğu makyaj ürünlerini bu bölümde inceleyebilirsiniz.

Sayfa 74-83 arası:

#Kokular / Birbirinden ilgi çekici Oriflame kokuları

Sayfa 84-97 arası:

#Erkekler Özel / Oriflame Aralık kataloğu 2017’de erkekler yine fazlasıyla düşünüldü.

Sayfa 98 – 113 arası:

#Saç ve Kişisel Bakım

Sayfa 114 – 130 arası

#Cilt Bakımı ürünleri

Sayfa 131-143 arası:

#Wellnes by Oriflame

Sayfa 144:

#Keyfini Çıkar

Gitmek istediğiniz katalog sayfasını seçin:

oriflame hediye bölümü oriflame aksesuarları bölümü aralık kataloğunun makyaj bölümü parfümler kokular kataloğun erkeklere özel ürünler bölümü saç ve kişisel bakım ürünlerinin olduğu sayfalar kataloğun cilt bakımı ürünleri bölümü katalogtaki wellness by oriflame ürünleri oriflame'in keyfini çıkar bölümüne git

Hemen üstte geçen yılın oriflame kataloğu yer alıyor. Oriflame Aralık kataloğu 2018 için biraz daha beklemeniz gerekecek. Oriflame yılbaşı kataloğu 2018‘in yılı keyifle noktalamanıza katkıda bulunmasını temenni ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?